Koalitsioonileping
 

Agu Laius
Volikogu esimees
mobiil 50 82 997
E-post agu.laius(ät)rae.ee
Vastuvõtt E 15 - 17, K 15 - 17
Vastuvõtuks registreerida telefonil 605 6756
Kaarel Kais
volikogu aseesimees
Vastuvõtuks registreerida telefonil 605 6740
Merike Sults
Istungite sekretär
Tel 605 6756
E-post merike.sults(ät)rae.ee
Vastuvõtt E 9 - 13 ja 14 - 17, K 14 - 18

 

Volikogu koosseis

Aadi Potter Sotsiaaldemokraalik Erakond aadi(ät)kiviluks.ee
Agu Laius Erakond Isamaa ja Res Publica Liit agu(ät)kysk.ee
Aivo Hommik Eesti Reformierakond aivo.hommik(ät)peetri.edu.ee
Aleksander Torjus     Erakond Isamaa ja Res Publica Liit sass(ät)capriole.ee
Andrus Ansip Eesti Reformierakond  andrusansip(ät)hotmail.com
Eduard Aaslaid Eesti Keskerakond eduardaaslaid@hot.ee
Erika Popovitš    Eesti Keskerakond erika27(ät)hot.ee
Harri Ambur       Eesti Reformierakond harri(ät)nobitex.com
Helen Kübar Eesti Reformierakond  poeesia20(ät)gmail.com
Henri Ausmaa    Eesti Reformierakond henri(ät)koolisport.ee
Indrek Uuemaa Eesti Keskerakond indrek.uuemaa(ät)rae.ee
Indrek Varik Eesti Reformierakond indrek.varik(ät)gmail.com
Kristo Priskus Sotsiaaldemokraalik Erakond kristop(ät)hot.ee
Kaarel Kais Eesti Reformierakond kaarel.kais(ät)kpp.ee
Kaido Kivistik Eesti Reformierakond kivistikk(ät)gmail.com
Krister Parbo Sotsiaaldemokraalik Erakond krister(ät)parbo.ee
Lisandra Talving Sotsiaaldemokraalik erakond lisandratalving(ät)gmail.com
Margus Laula Erakond Isamaa ja Res Publica Liit margus(ät)peetri.ee
Margus Valgma Sotsiaaldemokraalik Erakond kohumargus(ät)hot.ee
Raivo Kruuk Sotsiaaldemokraalik Erakond kruuk(ät)capriole.ee
Raivo Uukkivi Sotsiaaldemokraalik Erakond raivo(ät)kivitalupuhkus.ee
Taivo Laherand Erakond Isamaa ja Res Publica Liit murukurat(ät)gmail.com
Tarmo Klaar Sotsiaaldemokraalik Erakond tarmo(ät)kokpit.ee
Tõnis Kõiv Eesti Reformierakond tonis(ät)springboard.ee
Ülo Timuska Erakond Isamaa ja Res Publica Liit ylo.timuska(ät)gmail.com