Kohaliku omavalitsuse volikogu kandidaadid

10.10.17

Rae vald - 121 kandidaati

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (kandidaate 17)
nr 101 MEELIS ROSENFELD
nr 102 RAUL SIEM
nr 103 MART TORSUS
nr 104 LAINE MOKRIK
nr 105 TARMO VAHTRAS
nr 106 KAJA TAMM
nr 107 KAIDO OTSUS
nr 108 HEIKI MOKRIK
nr 109 IVO IVASK
nr 110 JANEK SILD
nr 111 MARGUS MÄGI
nr 112 DIANA BARBO
nr 113 PEETER MATT
nr 114 PEETER LÄTTEKIVI
nr 115 ERLEND BARBO
nr 116 ELMO JÜRGENSON
nr 117 AHTO JÄRVELA
 
Eesti Reformierakond (kandidaate 38)
nr 118 MART VÕRKLAEV
nr 119 LAINE RANDJÄRV
nr 120 TÕNIS KÕIV
nr 121 NATALIA KAPTYUG
nr 122 MADIS SARIK
nr 123 RELIKA VODJA
nr 124 JENS VENDEL
nr 125 BÄRBEL SALUMÄE
nr 126 KAAREL KAIS
nr 127 HELEN KÜBAR
nr 128 AIVO HOMMIK
nr 129 SIRJE KÖÖP
nr 130 HENRI AUSMAA
nr 131 ANNELY PLEES-LILLEOJA
nr 132 HARRI AMBUR
nr 133 TAIRI TIKKO
nr 134 INDREK VARIK
nr 135 ANNE LIIVA
nr 136 KAIDO KIVISTIK
nr 137 ENE BÖCKLER
nr 138 TARMO GUTMANN
nr 139 ANNA ÕUEKALLAS
nr 140 MARTIN MÄGI
nr 141 OLGA RÕŽI
nr 142 KALLE ISAND
nr 143 ROGER PÄRSS
nr 144 RAMSES ALLIKSOO
nr 145 TANEL TAMMELA
nr 146 IGOR KASK
nr 147 ENDEL ALBIN
nr 148 MEELIS LEPIKULT
nr 149 ERIK LAIDVEE
nr 150 MAREK SOO
nr 151 ENDEL LEPIK
nr 152 OTT SARAPUU
nr 153 EDUARD ERKKI LAUR
nr 154 KAI LASN
nr 155 ANDRUS ANSIP
 
Sotsiaaldemokraatlik Erakond (kandidaate 25)
nr 156 RAIVO UUKKIVI
nr 157 KRISTER PARBO
nr 158 MARGUS VALGMA
nr 159 RAIVO KRUUK
nr 160 LISANDRA TALVING
nr 161 KRISTO PRISKUS
nr 162 JOHANNES TÕRS
nr 163 VELOR VIITAK
nr 164 AIN PERT
nr 165 TATJANA LELOV
nr 166 IGOR MOZESSOV
nr 167 PEETER BÖCKLER
nr 168 EINAR KINK
nr 169 MARGUS ABEL
nr 170 SULEV HERMASTE
nr 171 TOIVO LIIV
nr 172 TIIU MADISSOON
nr 173 HEIGO-AULEMB ENSLING
nr 174 JANEK SOOSAAR
nr 175 KAIRI VÄHI
nr 176 HEINAR KANNIMÄE
nr 177 DIANA EHAS
nr 178 MARIO KUMMER
nr 179 ALEX KUUSK
nr 180 PRIIT PÄSTLANE
 
Eesti Keskerakond (kandidaate 15)
nr 181 INDREK UUEMAA
nr 182 HELJU PRITS
nr 183 KEIDI VÕSU
nr 184 EDUARD AASLAID
nr 185 ERIKA POPOVITŠ
nr 186 CASPAR LOOTSMANN
nr 187 SVEN-ORLI ORGMETS
nr 188 ALBERT KONDAKTŠJAN
nr 189 MARGUS LAIKASK
nr 190 RAUL VÄINSAR
nr 191 ASSO KINSIVEER
nr 192 ALLAN AITMAN
nr 193 MERILIN EVERT
nr 194 ÜLAR TEPPO
nr 195 OLEG TŠUBAROV
 
Erakond Isamaa ja Res Publica Liit (kandidaate 24)
nr 196 PRIIT PÕLDMÄE
nr 197 AGU LAIUS
nr 198 ÜLO TIMUSKA
nr 199 MARGUS LAULA
nr 200 ALEKSANDER TORJUS
nr 201 IVETA TOMERA
nr 202 KRISTJAN SUUREKIVI
nr 203 GERLI LEHE
nr 204 RAUL RANNASTE
nr 205 JAANA NIRK
nr 206 PEETER LORENTS
nr 207 ENELI NIINEPUU
nr 208 TAIVO LAHERAND
nr 209 HELLE KULBAS
nr 210 INDREK KERMON
nr 211 SIRLY POOLMA
nr 212 RAIN TARTO
nr 213 VERONIKA ISBERG
nr 214 REIN KARM
nr 215 AET VILGATS
nr 216 OLGERT ORAS
nr 217 KARL KRUUK
nr 218 JOHANNES TIITUS
nr 219 MARGUS PIHLAKAS
 
Üksikkandidaadid (kandidaate 2)
nr 220 TARVO METS
nr 221 JAN JAANUS
 
 
 
Автор: HANNES RAIMETS