Rae valla spordikeskus

Rae valla Spordikeskuse hallata on Jüri spordihoone ja staadion ning Lagedi, Peetri ja Vaida koolide võimlad ja staadionid. Jüri spordihoones on 25m pikkune bassein, jõusaal, pallimängu-, aeroobika-, judosaalid.  Toimuvad erinevad treeningud alates lauatennisest lõpetades vesiaeroobikaga. Treeninguid on igale vanusele, soovi korral on võimalik korraldada sportlikke sünnipäevi ning vabade aegade olemasolul rentida ruume. Spordikeskuse eestvedamisel toimuvad Rae valla sportmängud, koolidevahelised võistlused ning teisedki üritused nagu näiteks jüripäeva tähistamine.

Rae vallas tegutseb arvukalt spordiklubisid, kes pakuvad treeninguid erinevas vanuses ja erinevate huvidega inimestele. Täpsema info pakutavate võimaluste kohta leiate Rae valla Spordikeskuse kodulehelt

Spordiga tegelemiseks ei pea tingimata osalema spordiklubi treeningutel. Rae vald on loonud mitmeid võimalusi ka iseseisvalt treenimiseks ja enda tervise hoidmiseks. Tutvu võimalustega siin: Rae valla spordirajatiste kaart

Aadress:
Laste tn.3, Jüri,
Rae vald, Harjumaa
Tel: 622 4240
E-mail: info@raespordikeskus.ee

Direktor:
Ülo Timuska
622 4238 
ylo@raespordikeskus.ee

 

Rae Huvialakooli spordiosakond

2014. aasta sügisel taasavati Rae Huvialakooli spordiosakond.
Spordiosakonnas on võimalik osaleda järgmistel treeningutel:
  • kergejõustik
  • võrkpall
  • korvpall
  • lauatennis
  • male
Treeningud toimuvad Jüris, Peetris, Järvekülas, Lagedil ja Vaidas
 
Spordiosakonda sisseastumiseks on vaja esitada taotlus. Digiallkirjastatud taotlus tuleb saata mikk.sarik@jyri.edu.ee või paberkandjal Rae Huvialakooli aadressil Laste 3, Jüri, 75301 Harjumaa.
15.09.16

Rae valla sportmängude sari " Rae valla mängud "

 

Rae valla mängude sarjas saavad osaleda  rahvastikuregistrijärgsed Rae valla elanikud või siin registreeritud ettevõtete või selle osa töötajad ja nende pereliikmed (abikaasa, elukaaslane, esimese põlvkonna ülaneja-alaneja sugulane).

Osavõtmiseks tuleb saata e-kiri aadressile indrek@raespordikeskus.ee, kus on kirjas võistkonna nimi, osavõtmise kategooria (küla, firma, absoluut) ja esindaja kontaktid. Üks võistkond võib aasta kokkuvõttes olla esindatud kuni 25 erineva inimesega, kes ei pea olema teada hooaja alguseks. 

2016/2017 aasta Rae valla mängude ajakava leiab siit: https://www.facebook.com/Raevallamangud?fref=ts

Rohkem infot mängude kohta: http://www.raespordikeskus.ee/index.php/uritused

Toimetaja: SIGNE HEIBERG