Järvekülas hakkab tööle iseteenindav jäätmepunkt

Detsembri alguses (2015)  alustab Järveküla ja Assaku piirialal tööd iseteenindav videovalvega Järveküla jäätmepunkt. Abivallavanem Priit Põldmäe sõnul ei ole taolisi ilma valvurita jäätmepunkte veel avatud ning esimestel kuudel on vaja katsetada selle töökindlust.

Abivallavanema sõnul ei saa uude jäätmepunkti viia kindlasti olmejäätmeid. Jäätmepunkt hakkab tasuta vastu võtma haljastus-, ohtlikke - kui elektroonikajäätmeid, samuti lehtklaasi, vanapaberit, plastijäätmeid ja pakendijäätmeid. „Jäätmepunkt asub Turu tee 25 kinnistul aiaga piiratud alal ELVESO AS survepumpla kõrval ja on avatud  igal nädalapäeval kella 8.00 kuni 20.00–ni.“

Jäätmepunkti territooriumile sisse saamiseks tuleb värava taha jõudes helistada tavakõne tariifiga telefoninumbrile 55522527, mis hakkab olema nähtav värava peal asuval sildil.

Erinevat liiki jäätmete jaoks hakkavad platsil olema konteinerid, mille peale paigutatud siltidel on kirjas, millist liiki jäätmeid kuhugi panna saab. Kokku hakkab jäätmepunktis olema seitse konteinerit ja jäätmekonteinerite sihipärase kasutamise üle peavad valvet videokaamerad.

 

Kuidas iseteenindavas jäätmepunktis prügi tasuta ära anda?

 

-        Sõida koos jäätmetega Turu tee 25 kinnistule, mis asub Järvekülas Vana- Tartu maantee ääres ELVESO AS survepumpla juures. Võta kaasa telefon.

-        Helista värava peal olevale telefoninumbrile 55522527, et tellida värava automaatne avamine

-        Värava avanedes leia jäätmepunktis õiged konteinerid ja vabane jäätmetest

-        Jäätmepunkti territooriumilt lahkudes sulguvad väravad automaatselt.

 

 

 

ELVESO AS survepumpla maja, mille juures hakkab asuma Järveküla jäätmepunkt.

Showing 1 result.