Teavita probleemist

Teehooldus

Rae vallale kuuluvaid teid ja tänavaid hooldab aastaringselt ajavahemikul
01.08.2016 – 30.06.2021 OÜ ÜLE. 24h reageeriva telefoni number on 555 80 240 ja e-post on hoole@yle.ee

Kontakt Rae vallavalitsuses: Hannes Karon, tel 556 72 982

Rae vallale kuuluvate teede talviseid ja suviseid hooldustasemeid saab vaadata kaardirakendusest.

Riigimaanteede hoolduse kohta küsida infot:
Ööpäevaringne kontaktnumber on 1510 (mobiililt helistajale tasuta), 614 0500 (lauatelefon tavatariifiga), e-post: teeinfo@mnt.ee

 

Tänavavalgustus

Rae vallale kuuluvat tänavavalgustust hooldab Veeberi Elektritööde OÜ.
Rikketeated ja kontakt: Aare Tohver, e-post: raetv@veeber.ee, telefon: 5092447.

 

Teavita probleemist

Siin saad teavitada kohalikku omavalitsust heakorraprobleemist, näiteks prügihunnik metsa all, lahtine kaev, tänavavalgustuse lamp ei põle vms.

Siin saad teavitada kohalikku omavalitsust heakorraprobleemist, näiteks prügihunnik metsa all, lahtine kaev, tänavavalgustuse lamp ei põle vms. ...

Sa saad märkida kaardil probleemse koha ja kirjutada lühikese selgituse. Kõige parem on, kui sa teed probleemsest kohast foto ja lisad selle teatele. Kindlasti sisesta oma kontaktandmed (sinu nimi, e-posti aadress ja telefon), siis saab omavalitsus vajadusel sinult täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui oled sisestanud kontaktandmete reale oma e-posti aadressi, siis saadetakse teate koopia ka sinu e-postile.

Süsteem edastab sinu teate automaatselt õigele kohalikule omavalitsusele. Teadet käsitletakse kui vihjet ja üldjuhul tagasisidet ei anta.

Rakendus võimaldab vaadata nii sinu kui teiste teateid heakorraprobleemidest, mis on viimase paarikümne päeva jooksul edastatud. Roheline marker kaardil tähendab, et kohalik omavalitsus on probleemi teadmiseks võtnud või töökavva lisanud või probleemi lahendanud. Punane marker tähendab, et probleem on käsitlemata.

Rakenduse haldaja on AS Andmevara.

Samasugune rakendus on loodud ka nutitelefonidele, loe lisa http://kov.riik.ee/annateada.