8/30/21

 

Imelised Aastad 

Vanemlusprogramm „Imelised aastad" on 4-kuuline programm vanematele, kes vajavad tuge ja soovivad õppida, kuidas laste kasvatamisega paremini toime tulla. Programm sobib 2—8-aastaste laste vanematele ning üheskoos õpitakse näiteks seda, kuidas kehtestada tõhusalt piire ja reegleid või hoopiski, kuidas last julgustada ja tunnustada. 

Gruppi on oodatud registreeruma nii lapsevanemad kui vanavanemad ja teised last kasvatavad täiskasvanud. Programm annab parima tulemuse, kui osalevad mõlemad lapsevanemad.

Koolitusel osaleb kokku 14 inimest ja kaks grupijuhti. Rae valla grupijuhtideks on 2021. aastal Elmet Puhm ja Merit Lilleleht. Grupi kohtumised toimuvad 16 korda järjest igal esmaspäeval. Kohtumised kestavad kokku 2-2,5 h. 

Esimene kohtumine on esmaspäeval 30.08.2021 kell 18:00. Kohtumised hakkavad toimuma Peetris Aruheina Lasteaias Aruheina tee 7.

Programm viiakse läbi eesti keeles, kohapeal on tagatud lapsehoid ja toitlustus. 

Omaosalustasu ühele inimesele on 50 eurot.

Palun registreerida ainult juhul, kui on kindel, et saad programmis osaleda. Gruppi võetakse inimeste registreerimise järjekorra alusel. Enne grupi algust saadetakse kinnitus koha osas ning nädal enne grupi toimumist võtavad grupiliikmetega ühendust juba grupijuhid.

Programmi registreerimine toimub SIIN

Viiruse levikust ja Eesti Vabariigi Valitsuse korraldustest oleneb, kas programm alustab kontakt- või e-õppes.

Lisainfo: tarkvanem.ee/koolitused/imelised-aastad ja lastekaitse peaspetsialist Natalja Grusdam natalja.grusdam@rae.ee

Author: URMAS ALAS