Ühistransport


NB! Alates 05.02.2024 hakkab Rae valla siseliin R13 buss peatusest Lagedi kool varasema kell 15.00 asemel väljuma kell 15.05 ning teeb sissesõidu peatusesse Leivajõe AÜ.

RAE VALLA SISELIINIDE SÕIDUPLAANID ALATES 05.02.2024

Seoses Rail Baltica Põrguvälja maanteeviadukti ehitamise alustamisega, muutub Rae valla siseliin R1 peatusest Jüri Gümnaasium kell 14.30 väljuva bussi liikumistee.

RAE VALLA SISELIINIDE SÕIDUPLAANID ALATES 13.02.2024
 

HARJU MAAKONNALIINIDE SÕIDUPLAANID ALATES 01.09.2023

Buss peatub kõikides marsruudil olevates maakonna bussipeatustes. Tabelis on välja toodud ainult kontrollpeatuste ajad.

 

  • NB! Eelmisel kooliaastal saadud info alusel ilmnes asjaolu, et osa sõitjaid jätavad oma sõidu bussi sisenedes registreerimata ning esineb sõidukite ületäitumist ja hilinemisi. Samas on teenuse kasutamisel sõidu registreerimine üks sõitja kohustustest. Ühistransporditeenus on ühiselt kasutatav teenus, mille kvaliteet sõltub lisaks bussijuhile, vedajale ja tellijale samuti iga sõitja panusest. Sõitjate arvust, sisenemist ning väljumistest sõltuvad otseselt teenuse osutamisel liinide ühendusajad ja sihtkohta saabumise ajad. Ühiselt teenuse kvaliteetsemaks muutmiseks hakkab alates 01.11.2022 bussidesse sisenemine toimuma ainult esiuksest ning kõikide sõitjatel tuleb sõiduõigus registreerida. Juhul, kui sõitjal ei ole ühiskaarti (roheline kaart) või elektroonilist õpilaspiletit on tema sõiduõiguseks bussijuhi poolt väljastatav 0-pilet.

 

Ühistranspordi sõiduplaanid

 

Rae valla siseliinide ja Harju maakonnaliinide tööd korraldab MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus. Kodulehekülg: https://www.ytkpohja.ee/,
e-post: info@ytkpohja.ee, telefon: 640 6780.