« Tagasi

Autoorienteerumine ''Nutikalt liikvel'' 23. jaanuaril Rae vallas

 
Rae Noortekeskusel on rõõm kutsuda kõiki huvilisi kontaktivabale autoseiklusele Rae vallas, mis leiab aset 23. jaanuaril stardiga 12.00-15.00. Startida võib vabalt valitud kohast, mis asub Rae Vallas ning nii nagu võistlusele kohane, saab esikolmik ka autasustatud.
 
Ei ole varem midagi autoorienteerumisest kuulnud? Ära karda! Autoorienteerumise käigus saad panna end ja oma meeskonda proovile ning veenduda, kui hästi kodukanti tunned! Orienteerumisel on kokku 40 kontrollpunkti ning iga punkti kohta on Nutilogi äpis küsimus, millele leiab vastuse kohapealt. Vastuse saab sisestada äppi.
 
Mida läheb vaja üritusel osalemiseks? Kindlasti ära unusta kodus selga panna ilmale vastav riietus, tasku hästi näitav tasku- või pealamp ning laetud akuga nutitelefon, et punkte Nutilogisse sisestada.
 
Orienteerumine toimub seikluskaardi järgi, mida on võimalik saada kell 10.00-15.00 aadressilt Krati Tee 2, Rae Vald (Spot of Tallinna III korrus- noortekeskuse uks). Seikluskaart saadetakse ka meilidele 2 tundi enne ürituse algust.
 
NB! Liikluseeskirjade järgmine on kohustuslik. Iga fikseeritud rikkumine -5 punkti. Liikluseeskirjade järgimist kontrollib Nutilogi äpp.
 
Peale meeskonna registreerimist saadame info teie e-mailile osalustasu tasumise osas. Osalustasu on summas 8€ ning tuleb tasuda peale kinnitava e-maili saamist.
Rohkem infot: Enely Melsas, enely.melsas@raenoortekeskus.ee, +372 5592 3477