Rae vallavolikogu

Tõnis Kõiv
volikogu esimees
tonis.koiv(ät)rae.ee
Vastuvõtuks registreerida
tel 605 6750
Mart Võrklaev
volikogu aseesimees
mart.vorklaev(ät)riigikogu.ee
Vastuvõtuks registreerida
tel 605 6750
Silva Reinpuu
kantselei spetsialist
silva.reinpuu(ät)rae.ee

 

Ain Böckler          Sotsiaaldemokraatlik Erakond ain.bockler(ät)eesti.ee   
Alex Kuusk          Erakond Eesti 200 rae(ät)kuusk.eu
Evelin Ausmees    Erakond Eesti 200 scaramanga8(ät)gmail.com
Gerli Lehe Isamaa Erakond gerli.lehe(ät)gmail.com
Helen Kübar Eesti Reformierakond poeesia20(ät)gmail.com
Henri Ausmaa Eesti Reformierakond henriausmaa1(ät)gmail.com
Indrek Raig  Eesti Reformierakond raigindrek(ät)gmail.com
Jens Vendel Eesti Reformierakond jens.vendel(ät)outlook.com
Kaarel Koger Eesti Reformierakond kaarel(ät)majavara.ee
Kaido Kivistik Eesti Reformierakond kivistikk(ät)gmail.com
Leo Kunman Eesti Konservatiivne Rahvaerakond leo.kunman(ät)gmail.com
Madis Tafenau Eesti Reformierakond madis(ät)hambahaldjas.ee
Marek Vahar Erakond Eesti 200 vaharmarek(ät)gmail.com
Mart Võrklaev Eesti Reformierakond martvorklaev(ät)gmail.com
Mati Sarevet Erakond Eesti 200 mati(ät)reyktal.ee
Meelis Kasemaa Eesti Reformierakond meelis.kasemaa(ät)rae.ee 
Meelis Rosenfeld       Eesti Konservatiivne Rahvaerakond meelisrosenfeld(ät)hotmail.com
Natalia Kaptyug Eesti Reformierakond natalia.kaptyug(ät)gmail.com
Priit Põldmäe Isamaa Erakond priit(ät)rishiwa.ee
Raili Salvet Eesti Reformierakond raili.salvet(ät)gmail.com
Raul Siem Eesti Konservatiivne Rahvaerakond raul(ät)daan.ee
Tairi Tikko Eesti Reformierakond tairi(ät)tikko.eu
Tarmo Gutmann Eesti Reformierakond tarmo.gutmann(ät)gmail.com
Tõnis Kõiv Eesti Reformierakond tonis(ät)springboard.ee
Ülo Timuska Isamaa Erakond ylo.timuska(ät)gmail.com

 

 

 

Koalitsioonileping 2017

Tõnis Kõiv
volikogu esimees
tonis.koiv(ät)rae.ee
Vastuvõtuks registreerida
tel 605 6750
Agu Laius
volikogu aseesimees
agu(ät)kysk.ee
Vastuvõtuks registreerida
tel 605 6750

Silva Reinpuu
Kantselei spetsialist
silva.reinpuu(ät)rae.ee


 

 

Volikogu koosseis 2017 - 2021

Agu Laius Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Aivo Hommik Eesti Reformierakond  
Meelis Lepikult Eesti Reformierakond  
Bärbel Salumäe Eesti Reformierakond  
Gerli Lehe Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Helen Kübar Eesti Reformierakond  
Henri Ausmaa Eesti Reformierakond  
Indrek Uuemaa Eesti Keskerakond  
Indrek Varik Eesti Reformierakond  
Kaarel Kais Eesti Reformierakond  
Kaido Kivistik Eesti Reformierakond  
Kalle Isand Eesti Reformierakond  
Lisandra Talving Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Harri Ambur Eesti Reformierakond

 

Margus Valgma Sotsiaaldemokraatlik Erakond (ei ole erakonna liige)  
Mart Võrklaev Eesti Reformierakond

 

Meelis Rosenfeld  Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  
Oleg Tšubarov Eesti Keskerakond  
Raivo Uukkivi Sotsiaaldemokraatlik Erakond (ei ole erakonna liige)  
Raul Siem Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  
Tairi Tikko Eesti Reformierakond  
Tarmo Gutmann Eesti Reformierakond  
Tõnis Kõiv Eesti Reformierakond  
Velor Viitak Sotsiaaldemokraatlik Erakond (ei ole erakonna liige)  
Ülo Timuska Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  

 

 

Koalitsioonileping
Volikogu 29.10. 2013 - 26.10. 2017 

Agu Laius
Volikogu esimees
Kaarel Kais
volikogu aseesimees
Merike Sults
Istungite sekretär

 

Volikogu koosseis 29.10. 2013 - 26.10. 2017 

Aadi Potter Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Agu Laius Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Aivo Hommik Eesti Reformierakond  
Aleksander Torjus     Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Andrus Ansip Eesti Reformierakond   
Eduard Aaslaid Eesti Keskerakond  
Erika Popovitš    Eesti Keskerakond  
Harri Ambur       Eesti Reformierakond  
Helen Kübar Eesti Reformierakond   
Henri Ausmaa    Eesti Reformierakond  
Indrek Uuemaa Eesti Keskerakond  
Indrek Varik Eesti Reformierakond  
Kristo Priskus Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Kaarel Kais Eesti Reformierakond  
Kaido Kivistik Eesti Reformierakond  
Krister Parbo Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Lisandra Talving Sotsiaaldemokraalik erakond  
Margus Laula Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Margus Valgma Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Raivo Kruuk Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Raivo Uukkivi Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Taivo Laherand Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Tarmo Klaar Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Tõnis Kõiv Eesti Reformierakond  
Ülo Timuska Erakond Isamaa ja Res Publica Liit