Märtsi keskpaigas ehitatakse lasteaia hoone karkassi

Aruheina Lasteaia ehitamine Peetris on jõudnud hoone seinte paigaldamiseni. Vallavanem Mart Võrklava hinnangul valmib lasteaed tähtajaks ja novembris on avamispidu. 
 
Vaata tervet 11. märtsi ehitustegevust kolmes sekundis.

Aruheina Lasteaia haljastus- ja parkimisskeem

Tutvu Aruheina Lasteaia kinnistu haljastusskeemiga SIIN
Tutvu parkimisskeemiga SIIN

Aruheina Lasteaia ehitusleping sai allkirjad

19.detsembril sõlmisid vallavanem Mart Võrklaev ja Rein Olesk
AS Parmeron ja TREV- 2 Ehituse OÜ esindajana ehituslepingu Peetri alevikku
Aruheina teele 180 –kohalise lasteaia ehitamiseks.
 
Ehitustööde maksumus koos käibemaksuga on  1,8 miljonit eurot ja valmimistähtaeg novembri algus 2014.

Tunnistati edukaks parim riigihanke pakkumine Aruheina Lasteaia ehitamiseks

Täna, 28. novembril tunnistati Rae vallavanema hankekäskkirjaga edukaks uue lasteaia ehitamiseks korraldatud riigihanke parim pakkumine. Riigihange korraldati Peetrisse 180 – kohalise lasteaia ehitamiseks, millele on juba konkursi korras tänavu suvel nimeks valitud Aruheina Lasteaed.
Riigihankele esitati 13 pakkumust, millest 11 kvalifitseeriti ning edukaks tunnistati odavaim – AS Parmeron ja TREV -2 OÜ poolt esitatud pakkumus, mis ilma käibemaksuta on 1 498 774,12 eurot.
Tööde teostamiseks saab sõlmida lepingu vastavalt riigihangete seaduses sätestatud 14 päeva möödumist pärast pakkumuse edukaks tunnistamist, kui ei ole esitatud vastuväiteid.

Vallavanem Mart Võrklaev õnnitles Peetri aleviku päeval Peetri uue lasteaia nimekonkursi võitjat

Peetri aleviku päeval, 24. augustil avalikustas vallavanem Mart Võrklaev Peetri uue lasteaia nime, milleks on Aruheina lasteaed. Nime pakkus välja noor ema Triin Kukk.
Triin meenutab, et kokku osales ta konkursil 15 lasteaia nimega ja Aruheina lasteaed oli üks esimesi, mis tal pähe tuli. „See tuli lihtsalt, sest tänav, kuhu lasteaeda ehitama hakatakse on Aruheina tee", kommenteeris nimekonkursi võitja.
Triin, kes on ise kahe väikse lapse ema, loodab ka ise saada oma lapsele koha uude lasteaeda. Uus lasteaed ehitatakse 180 – kohaline ja valmis saab see plaanide järgi 2014. aasta sügiseks.
Vallavalitsuse poolt kevadel välja kuulutatud nimekonkursil osales 26 inimest, kuid nimepakkumisi tehti üle viiekümne, mis kõik rahvahääletuseks Rae valla koduleheküljele üle pandi.
Rae vallavalitsuse, Peetri haridusasutuste  ja Peetri Seltsi esindajatest koosnev žürii valis uue Peetri lasteaia nime välja viie kõige enam hääli saanud variandi hulgast. 
Showing 6 - 10 of 12 results.
Items per Page 5
of 3