Küla- ja alevikuvanema statuut

 

KÜLA VANEM TEL e-mail
AAVIKU Imre Leppik 5645 9943 imre@amifax.com
ARUVALLA      
JÄRVEKÜLA Kaarel Kais 5669 6800 kaarel.kais@premiumlaw.ee   
KADAKA Marju Lutt 56 566 472 hindreku@hot.ee
KARLA (A/Ü Atleet) Haimur Puks 51 933 214 haimur@hot.ee
KOPLI Indrek Varik 51 82 439 indrek.varik@gmail.com
KURNA Aivar Aasamäe

51 767 00

aivar.aasamae@gmail.com
LEHMJA Kairit Taniel-Markov 56215001 Kairit.taniel@mail.ee
LIMU Ants Loopõld  56506061 antslpd@hotmail.com
PAJUPEA Herve Pani 55 31 543 hervepani@gmail.com
PATIKA Margus Vain 51 14 273 margus.vain@gmail.com
KAUTJALA Margus Vain 51 14 273 margus.vain@gmail.com
PILDIKÜLA Anu Rutov 5669 4678 anu.rutov@gmail.com
RAE Margit Kaitsa 503 4991 margit.kaitsa@hotmail.com
SALU Tairi Kristal  56 974 443 tairikristal@gmail.com
SELI Aet Vilgats 51 60 020 aet.vilgats@koduekstra.ee
SOODEVAHE Jaanus Tõnisson 50 79 928 jaanustonisson@gmail.com
SUURESTA Sirly Poolma 53 928 540 sirly.poolma@mail.ee
SUURSOO Keiu Ruus-Lepp 51 67 873 keru873@gmail.com
TUULEVÄLJA Margit Grau 56 291 617  margit1976@hot.ee
URVASTE Kuldar Jaosaar   50 84 429 kuldarjaosaar@gmail.com
VAIDASOO Asner Kolla  53 424 801 asnerkolla@yahoo.co.uk
VASKJALA Regina Palatu 56 353 448  regina.palatu@gmail.com
VENEKÜLA Ramses Alliksoo 50 24 664 ramses.alliksoo@emta.ee
VESKITAGUSE Margus Raud   51 71 119  margus.raud@gmail.com
ÜLEJÕE Aleksander Torjus 51 46 442 sass@capriole.ee
UUESALU Palmi Lindjärv   566 1998  palmi.lindjarv@gmail.com

ALEVIKUD
     
ASSAKU Kalle Suurekivi 56 642 725 kaieslrt@hot.ee
JÜRI ei ole    
LAGEDI Tea Sõlg 52 20 820 tea.solg@lagedi.ee
PEETRI Margus Laula 50 21 364 margus@peetri.ee
VAIDA      
       
RVAKS juhatuse esimees Aivar Aasamäe  5176700 

aivar.aasamae@gmail.com

juhatus@raekoda.ee

MTÜ Rae Valla Alevike- ja Külavanemate Selts (RVAKS) tegemistest saad lugeda nende kodulehelt www.raekoda.ee