Rae valla spordikeskus

Rae valla Spordikeskuse hallata on Jüri spordihooneJärveküla spordihoone, Kindluse spordihoone ning LagediPeetri ja Vaida koolide võimlad ja staadionid.

Jüri spordihoones on erinevate pallimängude jaoks kasutada nii võimla kui ka avar pallihall. Lisaks saab siin harrastada rühma- ja jõusaalitreeninguid, võitluskunste, kergejõustikut, spinningut ja ujumist. Ujulas on 25m pikkused rajad ja lastebassein, mullivann, auru- ja leilisaunad.

Järveküla spordihoones on pallimängusaal, rühmatreeningute saal, jõusaal ning 25-m radadega ujula ja lastebassein.

Kindluse spordikompleksi kuuluvad pallimängusaal, rühmatreeningute saal, ringtreeninguala ning 2021.a valminud kaasaegne jalgpalli pneumohall.

Rae valla Spordikeskus teenindab esmajärjekorras piirkonna üldhariduskoolide ja huvialakooli õpilasi, kuid spordikeskuse ruumidesse ja rajatistele mahuvad treenima ka mitmed spordiklubid, erinevate asutuste harrastusgrupid ja eraisikud.

Treeningute valik on mitmekesine ja hõlmab tegevusi kõikidele vanusegruppidele, väikelastest pensionärideni. Soovi korral on võimalik korraldada sportlikke sünnipäevi, vabade aegade olemasolul rentida spordisaale ja püstkoda. Täpsema info pakutavate võimaluste kohta leiate Rae valla Spordikeskuse kodulehelt

Spordikeskuse eestvedamisel toimuvad Rae valla mängud, koolidevahelised võistlused ning teisedki üritused nagu näiteks jüripäeva tähistamine, Rae valla meistrivõistlused keeglis, discgolfis, ujumise, males jne. Rae valla Spordikeskuse organiseerida on Rae valla sportlasesinduse saatmine kohalike omavalitsuste suve- ja talvemängudele.

Spordiga tegelemiseks ei pea tingimata osalema spordiklubi treeningutel. Rae vald on loonud mitmeid võimalusi ka iseseisvalt treenimiseks ja enda tervise hoidmiseks. Tutvu võimalustega siin: Rae valla spordirajatiste kaart

Aadress:
Laste tn.3, Jüri,
Rae vald, Harjumaa
Tel: 642 0145
E-mail: info@raespordikeskus.ee

Direktor: Jana Maria Kallas
jana@raespordikeskus.ee
642 0147


 

Rae Huvialakooli spordiosakond

2014. aasta sügisel taasavati Rae Huvialakooli spordiosakond.
Spordiosakonnas on võimalik osaleda järgmistel treeningutel:
  • kergejõustik
  • võrkpall
  • jalgpall
  • korvpall
  • male
Treeningud toimuvad Jüris, Peetris, Järvekülas, Lagedil ja Vaidas
 
Spordiosakonda sisseastumiseks on vaja esitada taotlus ARNO keskkonnas. Enne taotluse esitamist tutvu kindlasti erinevates treeningkohtades pakutavaga Rae Huvialakooli kodulehel http://huvikool.rae.ee/ või küsi lisainfolt spordiosakonna õppejuhilt Rain Peerandilt rain.peerandi@jyri.edu.ee või +372 505 5106

 

5.11.20

Rae valla sportlik võistlussari "Rae valla mängud"

Rae valla mängud on tore kogukondlik võistlussari, mis soovib koondada valla sportlikuma osa rahvastikust. Põhieesmärk on teha koos sporti, proovida uusi ja põnevaid alasid ning omavahel ka meeskondlikult mõõtu võtta.  Rae valla mängudega saavad ka  alati liituda uued võistkonnad, selleks ei pea ootama uut hooaega. Võtke aga julgelt ühendust indrek@raespordikeskus.ee ja tulge lööge kaasa!

Rae valla mängude koduleht
Operatiivsem info ja omavaheline suhtlus on Rae valla mängude Facebooki lehel.

Toimetaja: KADRI JÄRVELAID