Teavita probleemist

Teehooldus

Rae vallale kuuluvaid teid ja tänavaid hooldab aastaringselt ajavahemikul
01.08.2016 – 30.06.2021 OÜ ÜLE. 24h reageeriva telefoni number on 55580240 ja e-post on hoole@yle.ee

Vaata gis.rae.ee kaardilt, millised on Rae vallale kuuluvad teed 2011. aasta seisu järgi, mille hooldust teostab OÜ ÜLE.

Kuidas vaadata, millised on valla hooldatavad teed?

Sisesta aadress http://gis.rae.ee/  ja vali "Teeregistri" moodul, mille abil saab vaadata kõiki valla teid kuuluvuse alusel. Samuti saab vaadata teid nende liigi, katte ja kasutuse alusel ning uurida teede suvist  ja talvist seisundit.

Saamaks teada, millised on Rae valla hooldatavad teed, lisa linnuke kasti "KOV hooldada". Lisaks saad täiendada otsingut "Rae valla inventariseeritud teed" alt.

Riigimaanteede hoolduse kohta saab küsida infot:
Ööpäevaringne kontaktnumber on 1510 (mobiililt helistajale tasuta), 614 0500 (lauatelefon tavatariifiga), e-post: teeinfo@mnt.ee

 

Tänavavalgustus

Rae vallale kuuluvat tänavavalgustust hooldab Veeberi Elektritööde OÜ.
Rikketeated ja kontakt: Aare Tohver, e-post: raetv@veeber.ee, telefon: 5092447.

 

Teavita probleemist

Siin saad teavitada kohalikku omavalitsust heakorraprobleemist, näiteks prügihunnik metsa all, lahtine kaev, tänavavalgustuse lamp ei põle vms.

Siin saad teavitada kohalikku omavalitsust heakorraprobleemist, näiteks prügihunnik metsa all, lahtine kaev, tänavavalgustuse lamp ei põle vms. ...

Sa saad märkida kaardil probleemse koha ja kirjutada lühikese selgituse. Kõige parem on, kui sa teed probleemsest kohast foto ja lisad selle teatele. Kindlasti sisesta oma kontaktandmed (sinu nimi, e-posti aadress ja telefon), siis saab omavalitsus vajadusel sinult täpsustusi küsida või tagasisidet anda. Kui oled sisestanud kontaktandmete reale oma e-posti aadressi, siis saadetakse teate koopia ka sinu e-postile.

Süsteem edastab sinu teate automaatselt õigele kohalikule omavalitsusele. Teadet käsitletakse kui vihjet ja üldjuhul tagasisidet ei anta.

Rakendus võimaldab vaadata nii sinu kui teiste teateid heakorraprobleemidest, mis on viimase paarikümne päeva jooksul edastatud. Roheline marker kaardil tähendab, et kohalik omavalitsus on probleemi teadmiseks võtnud või töökavva lisanud või probleemi lahendanud. Punane marker tähendab, et probleem on käsitlemata.

Rakenduse haldaja on AS Andmevara.

Samasugune rakendus on loodud ka nutitelefonidele, loe lisa http://kov.riik.ee/annateada.