« Tagasi

Uue elaniku tagasiside vorm

Esimesed täheldused elust Rae vallas on pärit enne meie ajaarvamist. Lehmja külas asuvad lohkudega kultuskivid lubavad oletada Lehmjas elamist juba 500 aastat e.m.a, kuid uuemad arheoloogilised leiud kõnelevad hoopis vanemast asustusest siin piirkonnas.

Eesti taasiseseisvuse ajal on Rae üks tormilisema arengu ja suuremate maastikumuutustega piirkondi. Lõunapiirkondade külades on säilinud traditsiooniline hajaasustus, kuid mida enam Tallinnale lähemale, seda enam iseloomustab asulaid ja külasid moodne linnakeskkond, mis on pidevas muutumises ja arengus.

Tallinna külje all paiknemine on teinud meist soositud ettevõtluspiirkonna, aga ka elukoha. Seda tõendab elanike arvu pidev kasv: 1991 elas vallas 6 900 inimest, 1996 oli elanikke 7 100 ja juba selle aasta lõpuks  jõuame me prognooside kohaselt 20 000 elanikuni.

Kui ka sina oled üks nendest ligi tuhandest inimesest, kes viimase aasta jooksul on omale uue elupaiga leidnud just Rae vallas, siis oleksime tänulikud, kui annaksid meile tagasisidet. Nimelt viime läbi uuringut, mille eesmärk on uuetele elanikele infomaterjalide koostamine ja seeläbi oma uue koduvallaga kiiresti ja muretult tuttavaks saamine. 

Kõikide vahel, kes küsimustikule 1. septembriks on vastanud ja jätnud meile ka oma meiliaadressi, loosime välja Rae Spordikeskuse 50-eurose kinkekaardi, mille eest saab teenuseid tarbida kõikides valla piirkondades, kus spordirajatised asuvad.

Vasta paarile lihtsale küsimusele SIIN!