23.09.20

Koalitsioonileping 2017

Tõnis Kõiv
volikogu esimees
tonis.koiv(ät)rae.ee
Vastuvõtuks registreerida
tel 605 6750
Agu Laius
volikogu aseesimees
agu(ät)kysk.ee
Vastuvõtuks registreerida
tel 605 6750

Silva Reinpuu
Kantselei spetsialist
silva.reinpuu(ät)rae.ee


 

 

Volikogu koosseis

Agu Laius Erakond Isamaa ja Res Publica Liit agu(ät)kysk.ee
Aivo Hommik Eesti Reformierakond aivo.hommik(ät)gmail.com
Meelis Lepikult Eesti Reformierakond  
Bärbel Salumäe Eesti Reformierakond bsalumae(ät)gmail.com
Gerli Lehe Erakond Isamaa ja Res Publica Liit gerli.lehe(ät)gmail.com
Helen Kübar Eesti Reformierakond poeesia20(ät)gmail.com
Henri Ausmaa Eesti Reformierakond henri(ät)koolisport.ee
Indrek Uuemaa Eesti Keskerakond indrek.uuemaa(ät)rae.ee
Indrek Varik Eesti Reformierakond indrek.varik(ät)gmail.com
Kaarel Kais Eesti Reformierakond kaarel.kais(ät)premiumlaw.ee
Kaido Kivistik Eesti Reformierakond kivistikk(ät)gmail.com
Kalle Isand Eesti Reformierakond kalle(ät)uptech.ee
Lisandra Talving Sotsiaaldemokraatlik Erakond

 

Harri Ambur Eesti Reformierakond

harri(ät)nobitex.com

Margus Valgma Sotsiaaldemokraatlik Erakond (ei ole erakonna liige) kohumargus(ät)hot.ee
Mart Võrklaev Eesti Reformierakond

mart.vorklaev@riigikogu.ee

Meelis Rosenfeld  Eesti Konservatiivne Rahvaerakond meelisrosenfeld(ät)hotmail.com
Oleg Tšubarov Eesti Keskerakond evray(ät)evray.ee
Raivo Uukkivi Sotsiaaldemokraatlik Erakond (ei ole erakonna liige) raivo(ät)rae.ee
Tairi Tikko Eesti Reformierakond tairi(ät)tikko.eu
Tarmo Gutmann Eesti Reformierakond tarmo.gutmann(ät)gmail.com
Tarmo Vahtras Eesti Konservatiivne Rahvaerakond  
Tõnis Kõiv Eesti Reformierakond tonis.koiv(ät)rae.ee
Velor Viitak Sotsiaaldemokraatlik Erakond (ei ole erakonna liige) velor(ät)tammer.ee
Ülo Timuska Erakond Isamaa ja Res Publica Liit ylo.timuska(ät)gmail.com

 

 

Koalitsioonileping
Volikogu 29.10. 2013 - 26.10. 2017 

Agu Laius
Volikogu esimees
Kaarel Kais
volikogu aseesimees
Merike Sults
Istungite sekretär

 

Volikogu koosseis 29.10. 2013 - 26.10. 2017 

Aadi Potter Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Agu Laius Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Aivo Hommik Eesti Reformierakond  
Aleksander Torjus     Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Andrus Ansip Eesti Reformierakond   
Eduard Aaslaid Eesti Keskerakond  
Erika Popovitš    Eesti Keskerakond  
Harri Ambur       Eesti Reformierakond  
Helen Kübar Eesti Reformierakond   
Henri Ausmaa    Eesti Reformierakond  
Indrek Uuemaa Eesti Keskerakond  
Indrek Varik Eesti Reformierakond  
Kristo Priskus Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Kaarel Kais Eesti Reformierakond  
Kaido Kivistik Eesti Reformierakond  
Krister Parbo Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Lisandra Talving Sotsiaaldemokraalik erakond  
Margus Laula Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Margus Valgma Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Raivo Kruuk Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Raivo Uukkivi Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Taivo Laherand Erakond Isamaa ja Res Publica Liit  
Tarmo Klaar Sotsiaaldemokraalik Erakond  
Tõnis Kõiv Eesti Reformierakond  
Ülo Timuska Erakond Isamaa ja Res Publica Liit